Obóz zerowy SULEJÓW 2016!!!

Zapraszamy serdecznie na obóz zerowy Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego!

GDZIE: Sulejów – ośrodek wypoczynkowy Dresso
KIEDY: 14 – 20 września
CENA: 450 zł

Obóz Zerowy WNE UW Sulejów 2016 to doskonała okazja na fantastyczną zabawę i niezapomniane wspomnienia. Poza trwającą cały czas integracją przewidziane są między innymi:
– liczne warsztaty i szkolenia
– spotkanie z kadrą naukową WNE UW
– zawody sportowe
– legendarne sulejowskie podchody
– ogniska, grille
– imprezy taneczne
– konkursy z nagrodami

A także wiele innych owianych tajemnicą atrakcji, o których możecie się przekonać wybierając się do Sulejowa. A to wszystko w doskonałej atmosferze!

Więcej szczegółów pod adresem: http://samorzad.wne.uw.edu.pl/oboz/

Kontakt: sulejow.wne@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, zapisy już od 18 lipca na stronie obozu!

Samorząd Studentów WNE UW :)