Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/samorzad/public_html/kolejka/index.php on line 71
logo wne

Dyżur Prodziekana ds. studenckich - lista kolejności.

Dyzury Prodziekana ds. studenckich
poniedzialek, godz. 16:30-18:00, pok. K1

regulamin zapisów
informacje techniczne

Dodatkowe informacje - aktualności studenckie.F ORMULARZ PL EN

Imię i nazwisko:     

Twój adres e-mail:

akceptuję regulamin zapisów
Pragniemy przypomniec, ze link zawarty w mailach sluzy do WYREJESTROWANIA sie z listy. SS WNE UW nie bedzie juz przyjmowal wyjasnien o przypadkowych kliknieciach w w/w link.

(za brak polskich znakow przepraszamy)

UWAGA!
Zapraszamy wszystkich chetnych do skorzystania z nowej platformy umozliwiajacej zapisywanie sie na dyzur do Pani Prodziekan.
https://doodle.com/mm/dominikagadowskadossantos/book-a-timeDeprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/samorzad/public_html/kolejka/date.php on line 2 Lista zapisanych na dyżur w dniu

00.00.0000Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/samorzad/public_html/kolejka/index.php on line 71
Nr IMIĘ I NAZWISKO DATA ZAPISU
1Sergiusz ?ozi??ski28.10 / 11:12
2Jakub Stawski14.11 / 12:26
3Markiyan Shepitchak18.11 / 22:39
4Szymon Czartoryjski25.11 / 10:04
5Jakub Zalesinski14.12 / 15:24
6Aleksandra Prus18.01 / 14:39


Regulamin zapisów:
1. Organizacją listy oczekujących na dyżur do Prodziekana ds. studenckich zajmuje się Samorząd Studentów WNE UW.
2. Wymieniona w pkt. 1 lista jest jedyną ważną i obowiązującą listą oczekujących na dyżur Prodziekana ds. studenckich. Przedstawiciel Samorządu Studentów, wywieszając obowiązującą listę usuwa inne listy, niż wymieniona w pkt. 1.
3. Zapisy na dyżur do Prodziekana ds. Studenckich rozpoczynają się o godz. 20.00 w dzień po odbyciu się ostatniego dyżuru Prodziekana ds. studenckich.
4. Zapisy na dyżur do Prodziekana ds. studenckich kończą się wraz z wywieszeniem aktualnej listy.
5. Jeżeli dyżur nie odbył się w wyznaczonym dniu, na nowy termin dyżuru, z zachowaniem kolejności zapisów, przepisane zostają osoby, które zapisały się na dyżur, który się nie odbył.
6. Pierwsze 30 osób zapisanych na liście zostanie przyjęte przez Prodziekana ds. studenckich, osoby zapisane w dalszej kolejności zostaną przyjęte jeżeli pozwoli na to czas.
7. Limit o którym mowa w pkt. 7 może ulec zmianie,na wniosek Prodziekan ds. studenckich. Nowy limit powinien zostać zapisany na obowiązującej liście.
8. Osoby, które zapisały się na listę, a nie zostały przyjęte z powodu przekroczenia limitu, o którym mowa w pkt. 7, nie zostają automatycznie zapisane na kolejny dyżur.
9. Zapisy i wgląd do aktualnej listy na dyżur do Prodziekana ds. studenckich znajdują się na stronie www.razem.waw.pl/kolejka .
10. Po prawidłowej rejestracji lista oczekujących powinna uaktualnić się o dane osoby rejestrowanej, a na podany w rejestracji adres e-mail powinno przyjść potwierdzenie udanego wpisania na listę.
11. Najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem dyżuru Prodziekana ds. studenckich na tablicy przy gabinecie Prodziekana ds. studenckich powinna zawisnąć lista oczekujących poświadczona pieczątką Samorządu Studentów WNE UW.
12. Osoby zapisane na listę wchodzą według kolejności dokonanych zapisów.
13. Uprawnione do wejścia na dyżur do Prodziekan ds. Studenckich, są tylko osoby, które zapisały się własnym, pełnym imieniem i nazwiskiem.
14. SS WNE UW ma prawo usunąć z listy osobę, która nie podała swojego pełnego imienia i nazwiska, a także zwielokrotnione wpisy na listę.


Informacje techniczne:
Jeśli nie dostałeś e-maila z potwierdzeniem:
  • sprawdź swój folder ze spamem
  • nasz serwer pocztowy mógł nie pracować i było to niezależne od nas; nadal jednak powinieneś być widoczny na powyższej liście.

Jeśli nie pojawisz się na dyżurze, postaraj się kliknąć w link, który dostałeś w e-mailu, aby usunąć się z listy.

Miej na uwadze, że większość komputerów na naszym wydziale posiada ten sam adres IP - stąd mogą się pojawiać częstsze niż zwykle restrykcje czasowe dla zapisania się kolejnej osoby.

Inne problemy techniczne zgłoś .
[HTML 5 valid]