O nas

Jako Samorząd Studentów nie jesteśmy osobną instytucją, lecz Waszą reprezentacją, bo  Samorząd tworzą wszyscy studenci. Pamiętajcie, że macie taki sam wpływ na to co dzieje się w murach Wydziału jak my.

Aby maksymalizować wspólną efektywność kierujemy się trzema głównymi wartościami. Przede wszystkim chcemy być dla Was wsparciem. Nie tylko pomagać zrozumieć wydziałowe zasady i studenckie realia, ale również odpowiedzialnie reprezentować Nas wszystkich przed władzami wydziału. Dbamy o nasz wspólny, studencki interes wysyłając nasze reprezentacje na Radę Wydziału, Komisję Dydaktyczną, Komisję Stypendialną i spotkania z Panią Prodziekan ds. studenckich.

Dbamy również o jak najlepszą atmosferę na Wydziale, będąc organizatorami największych imprez integracyjnych. Chcemy, żebyście zawierali tutaj przyjaźnie na lata i żebyście czuli się jak w domu (absolutnie nie przez godziny spędzone na zajęciach!). Regularnie staramy się animować wspólne życie towarzyskie przez organizację różnego rodzaju wydarzeń w tym: wyjazdu integracyjnego do Sulejowa, Otrzęsin, Połowinek i wielu mniejszych przedsięwzięć takich jak WNEdrówki czy Posesje

Głęboko wierzymy, że wiedza to najlepsza inwestycja, a wszyscy wiemy, że to inwestycje kreują wzrost w długim okresie. Staramy się byście oprócz umiejętności akademickich zostali wyposażeni w praktyczne umiejętności, dlatego samodzielnie bądź jako partnerzy organizujemy dla Was spotkania i warsztaty z partnerami zewnętrznymi, a przede wszystkim dbamy o regularny rozwój i zmiany w programach studiów, tak by sprostały Waszym wymaganiom.

Słuchamy Was i chcemy słuchać dalej, bo aspirujemy do bycia najlepszymi, tak jak Wy.